středa 13. května 2015

UPFRONTS 2015: CBS nasadí Supergirl už na podzim! DOPLNĚNY TRAILERY


Vyplatí se to?


Seriálová sezóna 2014/2015 se pomalu blíží ke svému konci. A americké celoplošné stanice již zbrojí na sezónu 2015/2016. Oznamování nových projektů, obnovení, rušení i programová schémata podzimu se odhalují na tzv. Upfronts. Tentokrát je na řadě CBS.

Zrušené seriály: Battle Creek; CSI (vrátí se jen finále ve formě TV filmu) The McCarthys; The Mentalist; The Millers; Reckless; Stalker; Two and a Half Men


NovinkyAngel from Hell; Criminal Minds: Beyond Borders (midseason); Code Black; Life In Pieces; Limitless; Rush Hour (midseason); Supergirl;

PODZIMNÍ ROZVRH

Pondělí: The Big Bang Theory; Life in Pieces (od listopadu je nahradí Supergirl); Scorpion; NCIS: LA
Úterý: NCIS; NCIS: New Orleans; Limitless
Středa: Survivor; Criminal Minds; Code Black
Čtvrtek: Americký fotbal (jen do listopadu); Big Bang Theory; Life in Pieces (od listopadu); Mom; Angel from Hell; Elementary
Pátek: The Amazing Race; Hawaii Five-0; Blue Bloods
Neděle: Madam Secretary; The Good Wife; CSI: Cyber

NOVINKY


KOMEDIE

Angel from Hell:
Příběh mladé lékařky, která si žije svým spořádaným životem, dokud jí do něj nevtrhne starší žena, která tvrdí, že je jejím andělem strážným.Life in Pieces: Komedie o rozvětvené rodině tvořené několika generacemi a vyprávěna prostřednictvím krátkých střípků. Čili kopie Modern Family.
DRAMATA

Code Black: Lékaři nevytíženější pohotovosti v Americe každý den bojují o život svých pacientů.Criminal Minds: Beyond Borders - Oddělení FBI, které se zabývá zachraňováním Američanů v cizích zemích.

Limitless: Brian Finch díky droze NZT získává nadlidské schopnosti. Ty využívá k chytání zločinců. V seriálu se objeví i áčková hvězda Bradley Cooper z filmové verze.

Rush Hour: Dramedy o neobyvklém policajtském duu, které tvoří líný Afroameričan a pečlivý policajt z Hong Kongu.

Supergirl: Sestřenice slavného Supermana žije na Zemi už pár let. Zatím se ale jen skrývá. Ve svých 24letech se však rozhodne, že je na čase využít svých schopností k zachraňování lidí.

Dáte některému novému seriálu CBS šanci?  

0 komentářů:

Okomentovat

Děkujeme za Váš názor.