úterý 11. prosince 2018

Trailer: Triple Frontier - Affleck, Hunnam, Isaac, Hedlund a Pascal přicházejí okrást drogový kartel

Roky bojovali za vlast, teď si řekli, že je na čase, aby se postarali o sebe. To vše ve hvězdně obsazeném akčním filmu o jedné neobyčejné loupeži.

Hvězdnější obsazení by se už možná ani dohromady dát nedalo - alespoň pokud se bavíme o posledních zhruba deseti letech. Ben Affleck, Charlie Hunnam, Oscar Isaac, Pedro Pascal a Garret Hedlund si zahrají partičku vojáků, kteří se vydávají okrást drogový kartel. A samozřejmě, věci nepůjdou podle plánu.

Triple Frontier je film, o kterém jste možná neslyšeli, ale který toho má dost za sebou. Vývojovým peklem si totiž procházel téměř 10 let a herců, kteří se v něm měli objevit, byla celá fronta včetně takových jmen jako Johnny Depp, Will Smith nebo Tom Hanks. Jako poslední ho opustili v dubnu Tom Hardy a  Channing Tatum. V tu chvíli začal o své účasti jednat Ben Affleck a věci se daly do pohybu. Původně film měla točit samotná Kathryn Bigelow, protože mělo jít o pokračování dramatu Hurt Locker, ale nakonec je pod ním režijně podepsán J. C. Chandor. Dočkat bychom se měli v březnu na Netflixu.

0 komentářů:

Okomentovat

Děkujeme za Váš názor.