pondělí 18. února 2019

První díl seriálu televize Prima Černé vdovy lámal rekordy

Prima má po delší době obří hit (pokud jí neubudou razantně diváci příští týden). Nový krimiseriál Černé vdovy se stal nejsledovanějším pořadem nedělního večera, první díl zhlédlo 1 560 000 diváků (share 35,39 %) v CS 15+. Téměř stejné hodnoty share, 35,65 % (720 000 diváků), dosáhl seriál i u mladší cílové skupiny 15–54 let. Zároveň se jednalo o nejlepší start primáckého seriálu za poslední dva roky.

„Velmi nás těší, že si seriál Černé vdovy pustil každý třetí divák, který v neděli večer seděl u obrazovky. Věříme, že si i nadále zachová velkou diváckou přízeň, neboť Černé vdovy sází na divácky atraktivní témata – kriminální zápletka, krásné ženy v podání vynikajících hereček, a to vše okořeněné humorem, který je na míru napsán českému divákovi,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

Osmidílná série Černé vdovy vznikla jako adaptace finského seriálu Mustat Lesket. Tématem je ženská sounáležitost a sebevědomí, jež se po kurážném činu otřesou v základech. Renatu, Johanu a Veroniku spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé. Tyto hrdinky poznáváme v okamžiku, kdy jedou se svými manžely na chatu k jezeru na Moravě, kde mají strávit prodloužený víkend. Holky, i když jsou manžely přehlíženy a občas i ponižovány, se ale tváří naprosto klidně. A podivně klidně se tváří také v okamžiku, kdy člun s jejich manžely najednou uprostřed jezera vylétne do povětří. Jsou to obyčejné ženské, kdo by od nich čekal vraždu, že ano?

V hlavních rolích excelují Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucie Siposová, Boleslav Polívka, Filip Blažek a další. Druhý díl uvidí diváci opět v neděli 24. února ve 20.15.

Dívali jste se a jak se vám seriál líbí?

0 komentářů:

Okomentovat

Děkujeme za Váš názor.