úterý 27. června 2017

Tom Holland to prozradil! Spider-Man byl už v Iron Manovi 2, podívejte se na video

Tom Holland po rozhovoru s Kevinem Feigem prozradil, o čem fanoušci spekulovali už dlouho.

Spider-Man se jako malý capart objevil už v Iron manovi 2. Tahle milá teorie už dlouho kolovala po internetu, ale teprve teď ji Tom Holland potvrdil.

,,Je to Peter Parker," řekl Tom doslova. ,,Před 20 minutami jsem o tom mluvil s Kevinem Feigem. Možná je to starý spoiler, ale teď je to venku. A je to cool. Líbí se mi ta myšlenka, že Spidey byl součástí tohoto filmového světa už od začátku."


Jestli to tak Marvel tehdy opravdu myslel nebo se jen v rámci propagace Spider-Man: Homecoming rozhodl svézt se s oblíbenou teorií až teď, to se asi nikdy nedozvíme. Barevná kombinace chlapečkova oblečení by tomu všemu ale docela nahrávala a ,,odvážný charakter" také.


5 komentářů:

 1. Zdravím, zajímalo by mě v čem ta barevná kombinace chlapcova outfitu nahráva té teorii? To jsem nějak nepostřehl, Díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Modrá mikina, červená rukavice (nebo co to je)

   Vymazat
  2. A následne to už Holland aj sám poprel a povedal, že si to len vymyslel :)

   Vymazat
 2. No nevím no, nevidím v tom oblečení spojitost. Ta rukavice je prostě součást ,,halloweenského'' kostýmu Ironmana a modrá mikina? To si spíš jen přejete pane Franto aby to tak bylo ;-) ale proč ne

  OdpovědětVymazat
 3. The first well-liked electrical gambling machine was the 1934 animated horse race machine known as PACES RACES. In 1964, the primary all-electronic gambling machine was built by Nevada Electronic known as the "21" machine. Other all digital versions of gambling video games followed together with ones for cube, roulette, horse racing, and poker (Dale Electronics' Poker-Matic was very popular). In 1975, the primary digital slot machine was built by the Fortune Coin Company. In both case, outcomes are unpredictable regardless of how many of} video games have been performed, how many of} wins or losses have occurred, the speed at which a game is performed, the bet amount or kind, and so forth. Also, as a result of|as a end result of} outcomes are CHANCE ONLY, machines 카지노사이트 don't regulate to a string of profitable or shedding video games inflicting them to be "due" for a win/loss. CHANCE ONLY means that it's not potential to foretell the end result} of the subsequent game.

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.