neděle 20. prosince 2015

Trailer: Kung Fu panda 3 - panda se vrací domů a bude učit svoji vesnici

Kung Fu Panda patří k nejúspěšnějším animákům posledních let a po delší pauze se Po vrací, aby znovu ukázal, co umí.

Tentokrát se Po setká s někým, koho opravdu nečekal. S vlastním otcem, který ho odvede do rodné vesnice, aby mu připomněl, jaké to je být pandou. Nakonec se ale samozřejmě všechno vyvrbí tak, že dojde i na kung fu a všichni budou rádi, že Po svoje údery jen tak nezpomíná.

Trailer ke Kung Fu Panda 3 nešokuje ničím, je to klasická trojka v sérii. Animace je zase o chlup lepší, tvůrci už svůj svět dobře znají a mají ho v malíčku, gagy fungují, děti budou spokojené.

Česká premiéra: 17.3. 2016


Oficiální text distributora:

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand!

0 komentářů:

Okomentovat

Děkujeme za Váš názor.