pondělí 13. dubna 2015

Trailerové novinky: Brutální ukázky ze seriálové verze Vřískotu, upoutávka na upoutávku Ant-Mana a TV spot ze sci-fi Země zítřka

Pár zajímavých videí.


Seriál na motivy úspěšné filmové série Vřískot už je v přípravách relativně dlouho. Ale zatím jsme se nedočkali zrovna hromady materiálů, díky, kterým bychom věděli, na co se těšit. To teď stanice MTV napravuje a nabízí hned několik videí, včetně plnohodnotného traileru.

A upřímně, podle nás zatím žádná sláva. Vypadá to jako naprosto tuctová teenagerovská vyvražďovačka. Pár sexy lidí, nějaká ta useknutá gumová hlava, několik pokusů o lekačku a nepříliš intenzivní atmosféra.

Sami tvůrci na žánrová klišé upozorňují, ale to nemění nic na faktu, že nás zatím ukázky nechávají chladnými.Další trailer na Ant-Mana by se měl objevit zítra, ale jak už to ta bývá, ještě předtím je připravena ochutnávka z upoutávka, jinak řečeno, pár vteřin, které vám naznačí, co od traileru očekávat. Nic dechberoucího v krátkém videu neuvidíme, ale minimálně je jasné, že v zítřejší upoutávce se dočkáme hromady nových záběrů.A nakonec tu máme TV spot k zajímavě vypadající sci-fi Země zítřka, která bude jistě oku lahodící podívanou.Jak se vám líbí ukázky z Vřískotu?

1 komentářů:

  1. No je vidět, že to dělá MTV.
    herečky = padesátikilové modelky
    herci = postava profesionálního atleta s tváří jemnější než dětská prdelka.
    Prostě typičtí středoškoláci :D

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.