středa 1. dubna 2015

Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Stephen Amell se postaví po bok želvích hrdinů

Zahraje si oblíbeného hrdinu. Kterého?


Stephen Amell čekal na svůj průlom docela dlouho, ale vyplatilo se to, díky hlavní roli v seriálu Arrow je z něj miláček publika. Ale přesto po něm filmaři nesahali až tak často, jak by se dalo očekávat.

Ale to se teď změnilo, protože byl obsazen do Teenage Mutant Ninja Turtles 2 a opět si zahraje maskovaného bojovníka proti zločinu. Není řeč o nikom jiném, než o Casey Jonesovi. To je onen týpek, který se prohání po městě v hokejové masce a má pro něj slabosti i April O´Neil (Megan Fox).

Casey patří mezi klasické postavy z Želv Ninja, poprvé se představil už v roce 1985 a od té doby si získal více než slušnou popularitu. Kromě komiksů se objevil v animovaných seriálech, hrách, ale také v předchozích filmových verzích (zahrál si ho Elias Koteas).

Stephena Amella jako Caseyho uvidíme 2. června 2016. Co říkáte, hodí se do role?


6 komentářů:

 1. Dneska je apríl, můžu tomu věřit ? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že ta stránka, kde to potvrdili apríl nepraktikuje a navíc to zveřejnili, když pro ně byl ještě březen.

   Vymazat
 2. zveřejnilo to hodně serveru tak si myslím že to Apríl nebude, už i na Imdb je psanej

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. IMDB nebrat vážně, i LSH (Hra o trůny, nebude) tam byla psaná.

   Vymazat
 3. Popravdě si myslím že Stephen moc dobrej herec není, jako arrowa jsem si na něj už zvykl , ale co se týče projevování emocí nebo nějakého hereckého výkonu co vás dostane do kolen se od něj moc nedočkáme :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On hlavně potřebuje režiséra, který to bude vyžadovat, u CW se toho nedočkáme. Tedy, u TMNT 2 taky ne, to bude nějaký Bay 3.0, 2.0 dělal jedničku.

   Vymazat

Děkujeme za Váš názor.