středa 11. února 2015

Klipy: Padesát odstínů šedi - Jukněte se na scénu z veleočekávané erotické romance

Aktualizováno: Chvíli před premiérou se objevilo další video. Premiéra se blíží.

Zdá se, že filmová adaptace Padesáti odstínů šedi bude něčím, co pořádně provětrá peněženky diváků. Bez ohledu na to, že kniha má snad stejně odpůrců jako fanoušků, zřejmě se v následujících dnech nebude mluvit o ničem jiném, než o tom, jak Anastasia (Dakota Johnson) dostala naplácáno od Christiana (Jamie Dornan).

Nyní se objevila scéna z filmu, která sleduje hlavní hrdiny v obchodě s nářadím. Zní to jako zápletka z laciného porna, ale nenechte se mýlit, Padesát odstínů šedi není levný film (40 milionů dolarů) a porno to také nebude. I když má projekt přístupnost R (diváci mladší sedmnácti let pouze v doprovodu dospělého osoby), tak se samozřejmě nedá čekat nic, co by rozhodilo diváky, kteří už nějaký ten sadomaso film viděli. Ale návštěvníci kina se na trošku pikantnosti těšit mohou, to nálepka "R" dovoluje. Ve Velké Británii se dokonce do sálu nedostane nikdo, komu je méně než 18 let. Důvodem pro udělení této přístupnosti je: "výrazný obsah sexu, nahoty, společně se znázorněním erotických hrátek s prvky dominance, poddanosti a sadomasochistických praktik. O těchto praktikách se také mluví a jsou používány erotické pomůcky". Film ale prošel přes cenzory bez nutnosti vystřižení jakékoliv scény.

První zprávy mluví o tom, že by se Dakota ve filmu měla objevit úplně nahá, ale dámy tentokrát přijdou zkrátka, Jamie Dornan prý pindíka neukáže (prdku ale možná ano, tak snad slečny nebudou zklamány :)).

Knihu jsme nečetli, takže příliš nevíme, o co v daném momentě jde, ale věrní fanoušci nás jistě rádi poučí v diskusi.Uvolněna byla další scéna, tentokrát jde o interview s Christianem.Aktualizace 2: A je tu další moment z filmu.Další uvolněná scéna.A ještě jedna.Nové video.
Premiéra filmy je naplánována na 12. února. Už máte lístky?

8 komentářů:

 1. Jen tak mimochodem, 50 odstínů dostalo rating R

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve Velké Británii dokonce "nepřístupné do 18 let". Ale stejně si myslím, že to nebude žádná divočina. Knihu jsem nečetl, ale slyšel jsem, že to ani žádné pořádné sadomaso není :D.

   Vymazat
 2. Ehhh, proc mam pocit, ze to bude nejtrapnejsi film roku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože to filmy podle knih pro ženy a dívky bývají ?

   Vymazat
  2. Tak přinejmenším Babovřesky 3 budou asi horší, ne? :)

   Vymazat
  3. Záleží, kdo je bude recenzovat. To může být i 7/10.

   Vymazat
 3. Chci vidět Jamie Dornanova pindíka

  OdpovědětVymazat
 4. To štvrté video (elevator scene by Audi) nie je uvoľnená scéna z filmu....to by malo dôjsť aj dementovi....

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.