středa 13. ledna 2016

Akta X: Jaké jsou první reakce na návrat slavného seriálu? Nic moc!

Agenti Mulder a Scullyová se vrátí na šest dílů už 24. ledna, američtí novináři ale měli možnost vidět první epizodu už nyní. Co na ni říkají?

SOUVISEJÍCÍ: Hvězdy našeho mládí: Co dělají a jak vypadají herci ze seriálu Akta X
SOUVISEJÍCÍ: TÉMA: Seriály, které se dožily 200 epizodJak už je naznačeno v nadpisu, nic moc. Většinu z nich dokonce kvalita Akt X nepříjemně zaskočila.

,,Člověk se nemůže ubránit dojmu, že tohle všechno je jen takové malátné cvičení, jehož hlavním cílem je vydělat peníze na známé značce, která to všem zúčastněným umožnila díky menším časovým nárokům, což se týká hlavně Duchovnyho a Andersonové," píše se v jedné z recenzí.

Téma: 5 seriálů, které jsme milovali a brzy se vrátí

,,Můžeme donekonečna debatovat o tom, jestli to byl vůbec dobrý nápad přivést Akta X zpátky jako něco, co kdysi bylo dobré, stejně jako  můžeme diskutovat o tom, že Fox měl poslat novinářům víc než jen jednu epizodu ze šesti, aby si mohli udělat lepší obrázek o tom, jak se návrat Akt x podařil.... Ale je to jak to je a máme jen jednu. A není to moc dobré."

Trailer: Akta X - Fox Mulder a Dana Scully znovu po stopách tajemna

Podobné názory měl i jeden z fanoušků, který první díl viděl už na podzim. ,,Vzbudilo to ve mě pocit, že jsme možná vůbec tohle neměli probouzet. I když se to ještě může v dalších epizodách zlepšit, může se to také zhoršit."

Všichni se také shodují na tom, že zatímco Gillian Anderson odvádí svůj standard, Duchovny působí v roli ještě unaveněji a otráveněji než kdy před tím, jako by mu na tom vůbec nezáleželo. A mnozí také v této souvislosti začínají řešit s obavami nadcházející návrat Twin Peaksu. Snad to alespoň u Lynche nakonec dopadne dobře.

Twin Peaks se připomíná první upoutávkou
TOP 5: Zapomenuté ale zábavné seriály

5 komentářů:

 1. :( Snad to třeba bude jen rozjezd a seriál se s dalšími díly zlepší... Je to moje srdcovka tak snad nebudu zklamaný

  OdpovědětVymazat
 2. Američtí kritici jsou kritici na úrovni kritiků z ČSFD. Raději si udělám vlastní názor.

  OdpovědětVymazat
 3. ted uz to bude spis Hank Moody :-D

  OdpovědětVymazat
 4. tento clanok by som moc vazne nebral ;) kazdy si mu si urobit svoj nazor a to po jednej epizode nepojde. Ja osobne sa nato tesim a zhodnotim to az po siestej casti

  OdpovědětVymazat
 5. já se těším hlavně na Gillian Anderson. Ona je pořád zatraceně sexy a to už má nějakých 48.

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.