středa 4. února 2015

Komiksové novinky: Nový artwork z Avengers: Age of Ultron a kostým Atoma ze seriálu Arrow

Pár zajímavých obrázků z komiksových hitů.


Dnes vám nabídneme dva obrázky. Prvním z nich je artwork z chystaných Avengers: Age of Utron (2015), na kterém je znázorněn jeden z nejzajímavějších okamžiků z traileru a to souboj Iron Mana (Robert Downey Jr.) v brnění nazvaném rázně Hulkbuster (upravená verze modelu Mk. XI) a samotného Hulka (Mark Ruffalo).SOUVISEJÍCÍ: KRÁSKA TÝDNE: EMILY BETT RICKARDS - HACKERKA Z ARROWA UMÍ BÝT POŘÁDNĚ SVŮDNÁ

Na druhé fotce je k vidění také brnění, ale tentokrát supehrdiny, který si říká Atom a objeví se v seriálu Arrow. Jeho lidské alterego Ray Palmer (Brandon Routh) hraje ve třetí řadě seriálu poměrně důležitou roli a pomalu si sestavuje s pomocí Felicity Smoak (Emily Bett Rickards) brnění. To bude vypadat takto:


Mimochodem, The CW zvažuje, že by dala šanci i spin-offu s tímto hrdinou. A když tak koukáme na design brnění, tak bychom nebyli proti tomu, aby měl Atom vlastní sérii.

Jak se vám brnění Atoma líbí?

2 komentářů:

  1. Ten kostým je fakt super, až na tu helmu, vypadá, že má hrozně dlouhou hlavu a hlavně doufám, že to plexisklo ztmavne. Pokud ne, pak je to ještě horší, než ta barva kolem očí, co měl Oliver.

    OdpovědětVymazat
  2. Není to Felicity Jones, ale Felicity Smoak

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.