pondělí 8. srpna 2016

Luke Cage: Marvel a Netflix představují nový plakát

Zkuste ho zastavit.

Už na podzim nám Netflix a Marvel naservírují nový seriál. Tentokrát jeho hrdinou bude Luke Cage, který se představil už v Jessice Jones. A soudě podle nedávné první upoutávky se máme na co těšit, takže už druhý plakát (první najdete zde) to jen připomíná.
10 komentářů:

 1. Díky za příspěvek, jsem fanouškem filmového vesmíru Marvel, stáhl jsem si netflix usa mod apk na https://techbigs.com/netflix.html a sledoval jsem Luke Cage se svými přáteli, je to skvělý film Skvělé, nikdy na to nezapomenu.

  OdpovědětVymazat
 2. Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I will be waiting for your next write. thank you once again

  netflix mod apk

  OdpovědětVymazat
 3. Thanks for the detailed article on this topic. I would like to see more such awesome articles from You. coc mod apk

  OdpovědětVymazat
 4. Místo používání netflixu můžete ke sledování nejlepších filmů použít iptv apk na adrese https://androidrub.com/iptv-pro .

  OdpovědětVymazat
 5. just carry on its just amazing and so convincing..keep it up.

  OdpovědětVymazat
 6. Download https://apksunny.com/getting-over-it/ mod menu – Latest version – Free for Android if you want to play an extremely punishing climbing game! Try to see how far you can climb!

  OdpovědětVymazat
 7. Sledoval jsem tento film na Netflixu ke stažení na: https://modcombo.com/id/netflix.html , velmi dobrý film. Miluji to.

  OdpovědětVymazat
 8. If you want a duplicate mepco online bill without any issue so must visit this mepco online bill

  OdpovědětVymazat
 9. If you want a Railways E-Ticketing Online Booking Reservation System so you must visit this link Pakistan Railways Online Booking Reservation system

  OdpovědětVymazat
 10. Thank you for sharing this. Keep it up with the good work. We appreciate you.Zepeto-Mod-Apk

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.