středa 6. července 2016

Trailer: Imperium - Daniel Radcliffe jako nácek

Daniel Radcliffe si užívá období po Harrym Potterovi a snaží se vybírat si ty nebizarnější role, aby ukázal svůj rejstřík a zbavil se nálepky malého čaroděje. A docela se mu to daří.

Inspirován skutečnými událostmi, Impérium vypráví příběh mladého a nezkušeného agenta FBI, který je pověřen nebezpečnou misí - musí se infiltrovat do extrémně radikální neonacistické skupiny podezřelé z přípravy teroristického útoku.

Nic samozřejmě není jen tak a přesvědčit bandu nácků, že jste stejně tvrdí jako oni a že vám mohou věřit, bude extrémně těžké. Alespoň soudě podle traileru.

Film napsal a natočil Daniel Ragussis, do kin se dostane na podzim.7 komentářů:

 1. Radclife nikdy nemoze byt nikto iny ako Harry potter..jednoducho ten herec sa narodil len preto a koniec..Typy ako ..De niro,Al Pacino,,Brad Pitt,,Tom Cruise,,Leo,,a plno dalsich,tak to su univerzalny herci,nehovoriac o prvych dvoch ....

  OdpovědětVymazat
 2. Radclife nikdy nemoze byt nikto iny ako Harry potter..jednoducho ten herec sa narodil len preto a koniec..Typy ako ..De niro,Al Pacino,,Brad Pitt,,Tom Cruise,,Leo,,a plno dalsich,tak to su univerzalny herci,nehovoriac o prvych dvoch ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesúhlasím, najlepší herci pochádzajú vždy z divadla, alebo tam aspoň odohrali nejaké scény a Daniel patrí medzi ne, v divadle je Radcliffe výborný, na filmy zrejme len nemá šťastie.
   Vieme aký skvelý je Nicolas Cage a pozrite sa na jeho posledné filmy.

   Vymazat
  2. Ani nevies ako velmi sa mylis. Daniel je uplne super a je univerzalny. Ze tebe sa vidi vzdy "len" ako Harry Potter je tvoj problem.

   Vymazat
  3. Já ho teda naposled viděla v Rozích (Horns) a na HP jsem si ani nevzpomněla

   Vymazat
  4. Myslím, že jeho nejlepší výkon ! :)
   http://www.csfd.cz/film/56206-svycarak/videa/

   Vymazat
 3. Oh, Skinheads, good. Which one of you bitches wants to dance? Hey, you know when you're doing your usual threesome thing you do on a weekend, and the moonlight's bouncing off your heads and your arses and everything, does that not get a bit confusing? Right. This is you, okay?

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.