pondělí 12. ledna 2015

Supergirl: Potká se Supergirl s Arrowem nebo Flashem?

Přestože Supergirl připravuje stanice CBS a Arrow a Flash se vysílají na The CW, mluvilo se o možném crossoveru. Jak to tedy je?


Bohužel ty, kteří v to doufali, zatím zklameme.

Šéfka CBS Nina Tassler prozradila o dosavadním vývoji seriálu toto:

"Zamilovali jsme se do toho nástinu. Je to skvělá postava. Miluji superhrdinský žánr... Je tu ale i lidské drama. Jsme svědky evoluce toho, jakým způsobem jsou superhrdinské postavy ztvárňovány. Jde o skvělé spojení mytologie týkající se dané postavy a současnosti. Je to velmi silná, nezávislá mladá žena, která řeší věci po svém. Potýká se s rodinnými problémy. Potýká se i s problémy v práci, je to příběh o ženské síle. Ve vysílání budeme mít silnou ženskou postavu, to se z toho ozývá. "

Pokud jde o šanci na crossover, tak žádná dobrá zpráva:

"Jde o jinou stanici, takže si myslím, že si necháme Supergirl pro sebe."

Tak zatím se tedy Supergirl po Starling City nebo Central City prohánět nebude. A je zřejmé, že její seriálové dobrodružství potěší feministky, protože to zní, že jde hlavně o ženskou sílu. Ale snad si užijí i mužští diváci. Věříme, že ano, na scénáři se bude podílet Greg Berlanti, který má na svědomí i Arrowa a Flashe.

Mrzí vás, že se Supergirl nesetká s superhrdiny seriálů vysílaných na The CW?

2 komentářů:

 1. Jako by sdílení universa s již zaběhlými značkami bylo na škodu... Naopak by se zvedala sledovanost při crossoverových dílech. U Arrowa s Flashem zatím to nejlepší, co seriály nabídly... bSaR

  OdpovědětVymazat
 2. Necháme si Supergirl pro sebe je docela vtipná hláška, když jim to nejspíš DC nabídli, aby jim zavřeli hubu.

  Ale...
  "So I think we'll keep Supergirl to ourselves for awhile."
  spíš chtějí sérii nejdřív rozběhnout a pak se může myslet na crossover.

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.