pátek 7. listopadu 2014

Toy Story 4: Dalšího Příběhu hraček se dočkáme v roce 2017

Oznámil to šéf společnosti The Walt Disney Bob Iger.

O čtvrtém dílu milované animované série od Pixaru, u které někteří z nás skoro ronili slzy, se mluví už nějaký ten pátek. Jenže oficiální potvrzení dosud chybělo. Holt dámy a pánové z Disney, které vlastní Pixar, si dali načas, což je překvapení s ohledem na to, že třetí díl z roku 2010 vydělal 1,06 miliardy dolarů.

Sice jsme se dočkali několika televizních speciálů, například Toy Story of TERROR a tento rok odstartuje další televizní projekt Toy Story That Time Forgot, ale na plnohodnotné filmové pokračování si musíme počkat až do roku 2017.

Na druhou stranu, potěšující zprávou je, že se na režijní pozici vrátí John Lasseter, který dohlédl na první díl. Ten měl mimochodem premiéru téměř před 20 lety. Trošku překvapením jsou scenáristé. Příběh dají dohromady Will McCormack a Rashida Jones, které asi spíše znáte jako herce, než scenáristy. I když ani v tomto oboru nejsou úplně nezkušení, napsali scénář k filmu Celeste a Jesse navždy (2012).

Také patříte k těm, kteří Toy Story zbožňují a považují za jedny z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší animované projekty?0 komentářů:

Okomentovat

Děkujeme za Váš názor.