pátek 12. dubna 2019

Star Wars IX: Trailer je tady, jdeme do finále největší filmové sci-fi ságy

Čekali jsme dlouho. Ti, co viděli první Star Wars při jejich kinopremiéře jsou dnes o víc než 40 let starší a často na prahu důchodového věku. Byla to dlouhá cesta a letos se pod vedením J. J. Abramse ukončí.  Tady jsou první záběry toho, co nás čeká.

Až to rozdýcháte, napište do komentářů, co na to říkáte.

8 komentářů:

 1. Přijde jen mě, že v traileru vidím Revana?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upravuji..ne v tomto na strance, ale v teaserech na youtube

   Vymazat
 2. jako trailer meh a o tom oziveni Palpatina v podstate nevim, co si mam myslet (a je uplne jasny, jak k tomu dojde)

  OdpovědětVymazat
 3. " Největší sci-fi ságy " ? heh, tady někdo zapomněl na universum světa Star Trek :-) Tato sága se píše už od roku 1964 kdy G. Roddenberry přišel s nápadem a někdy v roce 1966 vznikl první seriál a o pár let později 1 celovečerní film. Dnes již tato sága čítá 13 filmů a skoro 1 000 dílů seriálů celkem a to se nebavím o velké spoustě animovaných miniseriálů, short filmů atd. A to mám pocit, že se připravuje další film někdy na rok 2020 nebo 2022. Tomu se řiká sága :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Az bude mit Star Trek vlastni zabavni park a jeho filmy budou vydelavat tolik co Star Wars, tak pak o tom muzeme vest diskusi. Jinak je to zcela irelevantni;-)

   Vymazat
  2. Stargate má 4 filmy a skoro 400 dílů. Ale rozhodně bych tomu neříkal sága.

   Vymazat
 4. Mám pocit, že Avengers Endgame bude větší událost... Star Wars už jsou trochu za zenitem.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak hlavně Star Wars nejsou sci-fi, ale "pohádka" ve vesmírném obalu a kulisách, řekněme space fantasy nebo tak něco. A irelevantní jsou právě poznámky o zábavním parku a výdělcích, pokud se bavíme o velikosti nějaké ságy bez nějakých vysvětlení a přívlastků, tak by se to fakt mělo počítat na díly.

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.