pondělí 16. března 2015

American Horror Story: Hotel - Špatná zpráva, Jessicu Lange opravdu neuvidíme

A na které nové (i když ne úplně) tváře se můžeme těšit?


Čtyři řady byla základním stavebním kamenem seriálu American Horror Story, ale v páté tomu tak nebude. Už před nějakou dobou Jessica Lange prohlásila, že American Horror Story: Freak Show (recenze) bude její poslední. To vyděsilo spoustu fanoušků, ale spolutvůrce seriálu Ryan Murphy je uklidňoval s tím, že udělá vše, co bude v jeho silách, aby herečku přesvědčil k účasti i na páté sezóně.

Ale nepodařilo se mu to a Jessica prohlásila:

"Ano, skončila jsem. Bylo to skvělé natáčení. Myslím tím, že jsem naprosto zbožňovala tyhle čtyři postavy s tím vším šílenstvím. Miluji scenáristy a Ryana a šílenství spojené s natáčením."

Miluje, ale zřejmě si od toho všeho potřebuje odpočinout. A ne, že by jí někdo mohl vinit, nemá cenu zakrývat to, že ve všech čtyřech řadách ztvárnila typově podobnou postavu (do sebe zahleděnou mrchu).

Zatím není jasné, kdo by Jessicu mohl "nahradit" v hlavní ženské roli, ale před pár týdny bylo oznámeno, že blíže nespecifikovanou roli v seriálu ztvární Lady Gaga.

Samozřejmě, je tu možnost, že by právě mohla být ústřední "hrdinkou", ale to by byl hodně odvážný krok s ohledem na to, že sice umí být bizarní, ale její herecké zkušenosti jsou velmi malé.

Nově se také objevily informace, že se ve výrazných rolích objeví Matt Bomer a Cheyenne Jackson.

První zmíněný nebude v sérii American Horror Story úplným nováčkem, mihnul se ve Freak Show.

S Murphym spolupracoval i Cheyenne, který si zahrál v Glee (tam byl ostatně k vidění i Bomer, který navíc ztvárnil roli i v Murphyho ceněném filmu Stejná srdce).

Bomerovi a Murphymu tak očividně pracovní vztah klape, což Matt potvrzuje:

"Zbožňuji spolupráci s Ryanem Murphym. Nemůžu potvrdit, ani vyvrátit, že tam uvidíme romantický vztah s Gagou."

Na další setkání s Murphym se těší i Cheyenne:

"Pracoval jsem na druhé řadě Glee, takže Ryana trochu znám. Asi před šesti měsíci jsem s Ryanem mluvil a řekl jsem mu, že je to můj naprosto nejoblíbenější televizní seriál. Jsem opravdu, ale opravdu nadšený... A jsem také velmi nervózní, ale nadšený."

Seriál odstartuje v říjnu tohoto roku. Bude stále koukatelný i bez Jessicy?

3 komentářů:

 1. Můžu se zeptat odkud máte informaci že další série bude s podtitulem Hotel?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě. V únoru byl název odhalen na oficiálním účtu seriálu na Twitteru.

   Vymazat
  2. Aha, děkuji , vůbec jsem to nepostřehl:)

   Vymazat

Děkujeme za Váš názor.