neděle 17. srpna 2014

Nová mánie: Hollywood si na hlavu vylévá kbelíky s ledovou vodou!


Filmové a televizní hvězdy se polévají pro dobrou věc.

Už jsme si prošli twerkováním, tancováním na Gangnam Style, tancováním na Happy atd. Teď se ale v Americe objevila nová mánie. Tentokrát je to ale pro dobrou věc. Kvůli zvýšení povědomí o zákeřné nemoci ALS (Amyotrofická laterální skleróza čili Lou Gehrigova choroba) postihující lidský mozek se začala šířit tzv. výzva kbelíku s ledem. Jejím principem je, že každý, kdo se polije studenou vodou s ledem, musí nominovat další osoby, aby tak udělaly do 24 hodin a natočily se přitom na video. Kdo to neudělá, musí přispět charitativní organizaci věnující se lidem s ALS. 

Tento trend se velice rychle rozšířil i mezi celebrity, a tak Youtube, Twitter a Facebook zaplavila videa se známými osobnostmi, které se polévají ledovou vodou. Přesto však celebrity často po polití na charitu přispějí. 

My jsme se rozhodli vybrat ta nejlepší videa celebrit z této výzvy a tady jsou:

Adam Levine, Blake Shelton a Carson Daly

Dva původní kouči z populární americké reality show Hlas Ameriky Blake Shelton a Adam Levine se společně s moderátorem Carsonem Dalym rozhodli výzvu přijmout. A vzhledem k tomu, že se zrovna natáčí sedmá řada show, tak se polili pěkně společně na place Hlasu. Blake pak nominoval i svou kolegyni z řad koučů pro sedmou řadu Gwen Stefani.
Gwen Stefani

Další den Gwen Blakeovu výzvu přijala a prošla si tím samým. Jenomže hloupě věřila Blakeovi a polívání svěřila jemu. 
Ronda Rousey

Výzvu přijala i herečka a zápasnice Ronda Rousey, kterou právě můžete vidět ve třetích Expendables. Ta navíc vyzvala Sylvestera Stallonea, bohužel on její výzvu nepřijal. Na druhou stranu jednoho z dalších nominovaných jsme výzvu přijmout viděli.Dwayne "The Rock" Johnson

The Rock není žádná sralbotka, a tak se i on polil.  
Robert Downey Jr.

Žádný trend samozřejmě nemůže ujít ani Iron-Manovi, kterého nominoval Adam Levine, ačkoli Robert výzvu přijal na popud někoho jiného. 
Chris Pratt

Když už do toho šel lídr Avengerů, lídr Strážců galaxie se nenechal zahanbit. Tady je video Chrise Pratta, jenž to celé pojal po svém.Robbie Amell

Nominován byl i Robbie Amell, který vyzval svého bratrance Stephena Amella alias Olivera Queena z Arrowa.Stephen Amell

A Arrow své město nezklamal. Jako dalšího nominoval kapitána Jacka Johna Barrowmana z Torchwoodu a Doctora Who.John Barrowman

A jelikož John je znám pro své vtípky na place i pro to, že nezkazí žádnou legraci, tak do toho šel.Čí video se vám líbí nejvíc? A jakou celebritu byste chtěli politou vidět vy?

4 komentářů:

 1. Nezapomeňte na Billa Gatese :D https://www.youtube.com/watch?v=XS6ysDFTbLU

  OdpovědětVymazat
 2. Nielen herci, aj hokejisti NHL to robia.

  OdpovědětVymazat
 3. Také Nathan Fillion šel do této výzvy https://www.youtube.com/watch?v=K9iPuEcsaGA

  OdpovědětVymazat
 4. A Josh Groban a Marc Zuckerberh

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za Váš názor.