Je to samozřejmě přehnané, ale říká se, že nejtěžší na tom napsat knihu, je najít pro ni vhodný název. A je faktem, že jméno knihy, ale také filmu není úplně nepodstatný aspekt. Tvůrci těchto bijáků ho dost podcenili. Nebo možná byli pod vlivem návykových látek. Případně si z nás jen dělají srandu. Ať tak nebo tak, názvy těchto filmů jsou prostě, nejde to říct jinak, děsné.
Zobrazují se příspěvky se štítkemnejhorší filmové názvy. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemnejhorší filmové názvy. Zobrazit všechny příspěvky
úterý 27. května 2014
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)



