16. 06. 2009 09:40 | Rubrika: Film | Novinky
Black Swan: Natalie Portman bude tančit pro Darrena Aronofskyho
A jak do toho všeho zapadá chystaný Robocop?

V době po Wrestlerovi je Darren Aronofsky (Pí, Requiem za sen) žádaným zbožím. Jeho Fontána sice nadchla nemalý počet filmových fandů, při rozpočtu 35 milionů dolarů ale vydělala jenom 15, což pány v drahých oblecích příliš nepotěšilo. Pak naštěstí přišel zápasící Mickey Rourke (u nás od 9.července), který nejenže vydělal sedminásobek svého šestimilionového rozpočtu, ale sesbíral i spoustu ocenění, a začalo se blýskat na lepší časy.
Jako mávnutím kouzelného proutku se tak Aronofsky začal dostávat k důležitějším projektům a v současnosti pracuje na scénáři RoboCopa, jehož premiéra byla čerstvě posunuta až o rok dozadu (2011). To mu dává čas na něco menšího po cestě, a protože Fightera (Bale + Wahlberg) nedávno převzal David O'Russell, je docela možná, že by mohl stihnout natočit již dva roky odkládaný snímek Black Swan.
Nadpřirozený thriller o newyorské baletce, která podezírá svoji největší konkurentku z toho, že je tak trochu přízrak, rozhodně nezní jako něco, co bych chtěl vidět jako příštího Aronofskyho film, ale s Natalie Portman v hlavní roli by snad nemuselo být tak zle. Fór má navíc být v tom, že si ústřední hrdinka není jistá, co je pravé a co halucinace, a scénář je přirovnáván k Ti druzí s Nicole Kidman. A koneckonců, hutných duchařin není v době vyčpělých hororových remaků nikdy dost, nemyslíte?
- The Fighter: Aronofsky vycouval, Bale na palubě
- Biblický Noe pohledem Darrena Aronofskyho
- Robocop zpátky na plátnech kin? Už v roce 2010!
Zajímá vás Black Swan, nebo úpěnlivě čekáte až na RoboCopa?
Sdíletautor: Karel Ryška


diskuze
zalinkovat:
přeposlat článek
verze pro tisk






