14. 06. 2009 06:05 | Rubrika: Film | Novinky
Wanted 2
Angelina Jolie se vrátí ve Wanted 2
Kdy se bude točit a na kolik další kolo zahýbání kulek vyjde?

Timur Bekmambetov předvedl svůj dravý vizuální cit v Noční a Denní hlídce a chvíli na to mu někdo vrazil 75 milionů dolarů, ať natočí akční komiksovou adaptaci s Angelinou Jolie. Tak vzniklo Wanted, ve kterém minulý rok zahýbal kulky i James McAvoy, a protože film dodnes vydělal celosvětově 341 milionů dolarů, asi vás nepřekvapí, že už je pokračování na cestě.
Ví se o něm nějaký ten pátek, Bekmambetov však nyní ujasnil pár detailů. Krom McAvoye by se měla vrátit i Angelina, jejíž postavu se nakonec podařilo zakomponovat do scénáře (jsem zvědavý jak), a už příští měsíc se začne chystat vše potřebné k natáčení. To by mělo proběhnout koncem podzimu nebo v zimě a herci se při něm nebudou zdržovat jen v Americe, ale mrknou se i do Ruska nebo do Indie.
Na druhé Wanted dostane Bekmambetov 150 milionů dolarů, což je největší rozpočet, jaký kdy v Hollywoodu svěřili ruskému filmaři. Štáb zůstane prakticky stejný jako u jedničky (Ruská elita), takže za něj může klidně vykouzlit dvakrát víc akčních scén. Kdo se těší?
- Wanted: Bizarní alternativní úvod
- Wanted 2 bude, vrátí se i Angelina Jolie?
- Recenze: Wanted - akční bomba léta
autor: Karel Ryška


diskuze
zalinkovat:
přeposlat článek
verze pro tisk






