reklama

Gorilla.cz - vše o filmu a televizi.

 
Search by Google RSS kanály rss

reklama
>>

Duel

Sběratel lebek s dokonalou výbavou a infravidění nebo uslintané monstrum s kyselinou místo krve a zásobou vajíček? Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet, potkat byste nechtěli ani jednoho.Kdo u vás vede?


>>

Anketa

Byl vtípek Sashy Baron Cohena na Oscarech vtipný?

celkem hlasů: 1508      výsledky

14. 04. 2007 17:05 | Rubrika: Film | Novinky

Bayův Prince of Persia

Akční bůh Michael Bay se postará o zpracování Prince of Persia: The Sands of Time.



Asi málokdo se v dobách svého mládí/ dětství vyhnul setkání s princem ve volných kalhotách, který se probojovával chodbami paláce za účelem záchrany princezny tvořené několika pixely. V šibeničním limitu jedné hodiny a s cestou komplikovanou spoustou propadávacích podlah a zaručeně nezvladatelých skoků to ale nebyla žádná sranda. Pro připomenutí klasiky let devadesátých navštivte extrémně návykový server Bestoldgames.net, rázem začnete trávit noci nad velmi obskurními 2D vykopávkami :)

Ale co nás teď zajímá, Prince of Persia se dočkal i modernějších pokračování a ty padly do oka producenta Jerryho Bruckheimera, který do projektu přitáhl svého klasického parťáka Michaela Baye. Režiséra sice patetických (Pearl Harbor, Armageddon), leč nesmírně vizuálně vytříbených a nehorázně cool (Mizerové, první a hlavně ad absurdno vyhnaní druzí) lahůdek. Konkrétně by se adaptace pod jejich vedením měla dočkat triologie ve složení Prince of Persia: The Sands of Time, Warrior Within a The Two Thrones (na herní trh uvedena 2003-2005), s prvním dílem se do kin zatím počítá na léto 2009 a na jeho scénáři se podílí i samotný tvůrce Prince Jordan Mechner.

Tím pádem se třetí Mizerové odsouvají spíš na neurčito než kamkoliv jinam, ohledně 2012: The War for Souls plánované na rok 2010 zatím žádné slovo o odkladu nepadlo, každopádně Bruckheimera a Baye v současnosti nejvíc zajímají skládací Transformers.

 Sdílet

autor: Lucie Johanovská

     
diskuze diskuze (0)       Linkovat zalinkovat: Linkuj.cz | del.icio.us!       Preposlat přeposlat článek       tisk verze pro tisk