pondělí 20. března 2017

Teorie velkého třesku obnovena! Kolika sérií se ještě dočkáme?

Big Bang Theory je nejúspěšnějším seriálem současnosti a nejspíš ještě nějakou dobu bude.

Fargo season 3: Ewan McGregor v dvojroli, podívejte se na první ukázky

První ale hlavně druhé Fargo patří k tomu vůbec nejlepšímu, co v seriálové tvorbě za poslední roky vzniklo. Zatímco první série ukázala, že dokáže filmový námět natáhnout zábavným způsobem do seriálu, druhá už se bez filmové předlohy obešla úplně a nabídla ještě zábavnější děj plný skvělých postav a zvratů. Třetí série vypadá úplně stejně lákavě. Navíc se v ní v hlavní dvojroli objeví Ewan McGregor a jak je z představovačky postav patrné, pořádně si to užívá. Další videa jsou pak spíš teaser spoty, byť v některých se McGregor opět objevuje.

Rogue One: VHS trailer - jak by vypadala upoutávka, kdyby vyšla v 80. letech 20. století?

80. letům minulého století vládly videokazety a možná tam vzniklo přísloví že víc hlav víc ví. Jisté je, že kdyby tehdy vyšlo Rogue One, docela dobře by do tehdejší produkce mohlo zapadnout. Alespoň s tímhle trailerem určitě.

neděle 19. března 2017

Recenze: Kráska a zvíře – jak se podařil megalomanský hraný animák s Emmou Watson?

Popelka utržila přes půl miliardy dolarů a svou modernější stylizací, která se přitom stále věrně držela původní disneyovky, si získala srdce spousty lidí. Kniha džunglí zvládla z kin vydojit téměř 967 milionů a díky famóznímu technickému zpracování (a věrností původní disneyovce) se z ní v budoucnu pravděpodobně stane nesmrtelná klasika. Kráska a zvíře překoná hranici jedné miliardy dolarů a… jak se povedla?

Kráska a zvíře zbourala pokladny kin

Podle očekávání… O jak moc velký úspěch jde?

Power Rangers: Pořádná nálož klipů pro skutečné fanoušky, uvidíte víc než v trailerech

Tenhle výběr materiálů do tv klipů se studiu Lions Gate podařil, máme díky tomu mnohem lepší představu o filmu jako takovém. Popová odlehčená verze superhrdinského filmu? Jasně! Power Rangers se podle všeho podařilo najít skulinu na trhu, která se nachází někde mezi temným světem DC a barvitým světem Marvelu, v němž ale rovněž dochází k vypjatým dramatům. Tady dostáváme čistý sypající se popcorn, který po nás nechce vůbec nic, než se bavit a prozpěvovat si Go go power rangers!

Temná věž má plakát, postavte ho na hlavu a uvidíte víc

Trailer už je nejspíš na dohled, zatím se nám Temná věž připomíná vydařeným plakátem.

sobota 18. března 2017

Nový Matrix na obzoru! Bude to remake, reboot nebo spin-off?

Už pár dní běží na internetu zpráva o tom, že se vrátíme do světa Matrixu. Informace začínají být konečně konkrétnější, tak si v tom pojďme udělat pořádek.

úterý 14. března 2017

sobota 11. března 2017

Trailer: Atomic Blonde - Charlize Theron jako ženská verze Bournea? Tenhle nářez vypadá víc než slibně

Hromada střílení a kopanců a k tomu ještě lesbický sex? Charlize Theron se ve filmu od tvůrce Johna Wicka definitivně řadí na seznam hereček, které mají na kontě hned několik hodně drsných akčních hrdinek.

středa 8. března 2017

Trailer: Geostorm - Gerard Butler versus nejšílenější počasí všech dob

Gerard Butler těch průšvihů nemá dost, zdá se.

Logan video: Takhle Hugh Jackman doplňoval zvuky a řvaní do akčních scén

I v Hollywoodu se dělají takzvané postsynchrony, kdy herci ,,dabují" sami sebe, aby byl zvuk lepší než ten z natáčení, případně aby doplnili na přání scenáristy a režiséra některé věty do scén, když zrovna nejsou v záběru a štáb se tak vyhnul dotáčkám. Ale dělat postsynchrony do akční scény, to je jiné kafe a vyžaduje to plné nasazení.

Bad Boys 3: Mizerové bez režiséra a scenáristy, co bude dál?

Joe Carnahan říká sbohem kvůli názorovým neshodám na podobu třetího dílu.

pátek 3. března 2017

Deadpool 2: Teaser, který v USA běží před Loganem

Foxové se rozhodli pojistit si Loganovu návštěvnost Deadpoolem a tak už od rána koluje po internetu zpráva, že diváky čeká před posledním Wolverinovým dobrodružstvím i Deadpool 2 a jeho teaser. A vy ho můžete v kinoripu vidět také.

Kong: Ostrov lebek - jaké jsou první reakce zahraničních novinářů?

P o z i t i v n í.

Wolverine: Pocta Hugh Jackmanovi

Hrál Wolverina od roku 2000 do roku 2017. A hrál ho skvěle. Hugh Jackman jako by se pro tuhle roli narodil a  i když se dřív nebo později najde někdo, kdo ji po něm převezme, Hugh Jackman bude navždy zapsán v srdcích fanoušků jako první a pro mnohé i nejlepší. Tak si společně s námi a filmovými fanoušky z youtube, kteří mají mocné editing skillz, pojďte připomenout, co všechno jsme s ním zažili.

Trailer: Piráti z Karibiku 5: Salazarova pomsta - poslední dobrodružství začíná

Johny Depp se vrací jako Jack Sparrow. Tolik zeleného pozadí jste ještě pohromadě neviděli.

čtvrtek 2. března 2017

Recenze: Místo u moře – Casey Affleck ve výjimečném filmu, který mu přinesl Oscara

Kenneth Lonergan není z režisérů, kteří tvoří jeden film ročně. Od jeho debutu Na mě se můžeš spolehnout z roku 2000 uplynula už dekáda a půl a jeho nový snímek Místo u moře je přesto jeho teprve třetím režijním počinem. Je ale natolik kvalitní a dobře vymyšlený, že člověku během sledování neběží hlavou, že by ten chlap měl točit častěji, ale že je jen dobře, že si na svých filmech dává pořádně záležet.

středa 1. března 2017

Vetřelec: Covenant - cesta do ráje začíná v pekle - a nebo naopak?

Nový Xenomorph a atmosféra naprostého zatracení jsou tady. Foxové se s novým trailerem na Vetřelec: Covenant vytáhli a zvou nás na cestu do pekla, kde nepípne ani ptáček a jediné, co uslyšíte, je tlukot vlastního srdce a zoufalé výkřiky obětí vetřelce.

Strážci Galaxie 2: Třetí trailer vás odstřelí do nerdgasmu

Hlášky, akce, barvičky, Groot, Kurt Russell... a už jsme říkali hlášky? Tohle nemá chybu a James Gunn s Marvelem nám servírují tolik nového materiálu, že ho můžeme analyzovat ještě týden.