středa 31. srpna 2016

TOP 10 nejdivnějších obalů pirátských DVD

I slavným filmům je třeba někdy pomoct.

Sherlock: Nové promo foto ke 4. řadě

Sherlock se vrátí.

Stranger Things: Druhá série potvrzena!

Pro mnohé nejlepší seriál letošního léta se vrátí už brzy. Je konec spekulacím, pojďme si říct, co víme.

Hodně divný trailer na Justice League

Někteří lidé mají spoustu volného času. Jako například Aldo Jones z Weird Trailers, který takhle předělal Comic-con trailer k Justice League. Ben Affleck nosí příčesek? A Danny Trejo jako Wonder Woman? Drogy jsou špatné, áááno.

Arrow 5: Nové obrázky a na nich nový padouch Prometheus

Už za měsíc nás čeká premiéra páté řady a čekají nás v ní novinky i návrat ke kořenům.

úterý 30. srpna 2016

Justice League: Deathstroke přichází na scénu, Ben Affleck naznačuje velké věci pro sólo Batmanovku

Ben Affleck zveřejnil z placu JLA video a v něm představil nečekaného hosta - jednoho z nejslavnějších zabijáků DC universa.

Léto 2016: Jaké jsou nejlepší a nejhorší filmy sezóny?

Abych byl upřímný, letošní letní filmová sezóna mě do velké míry zklamala. Hollywood nás opět dosyta zásobil nákladnými blockbustery, ale velká část z nich byla v tom lepším případě rozpačitá, v tom horším vyloženě špatná a nezvládnutá. A citelně mi mezi velkofilmy chyběly nápadité pecky, které by mě posadily na zadek. Velké zážitky, jaké loni nabídl například Šílený Max nebo pátá Mission: Impossible.

čtvrtek 25. srpna 2016

Justice League Dark bude! Režie se chopí Doug Liman!

Zpráva, která nejspíš bude mít větší vliv, než je běžné.

Recenze: Star Trek: Do neznáma – Jak se Star Treku vede bez J. J. Abramse?

Nový Star Trek měl už dlouho před svou premiérou v mých očích patinu jakéhosi vychtěného pokračování, které mě vlastně ani moc nezajímá. J.J. Abrams, který dokázal celou sérii famózním způsobem restartovat v roce 2009, dal přednost „té druhé slavné space opeře“, na jeho místo byl dosazen režisér několika dílů Rychle a zběsile Justin Lin a marketingová kampaň rozhodně nevypadala, že láká na nejočekávanější blockbuster letošního léta. Trailer zde.

Galerie: Co se stane, když smícháte obaly slavných rockových alb se Star Wars?

Steven Lear, kterého na facebooku najdete pod nickem Whythelongplayface o sobě říká, že má nezdravou závislost na hudbě, filmech a photoshopu. Výsledek je ohromující.

středa 24. srpna 2016

Trailer: Kruhy - Samara se vrací a s ní oblíbená hororová série

Samara je nezničitelná a dokáže vylézt i z ploché obrazovky. Dokonce i z té miniobrazovky na sedadle před vámi v letadle, takže až si tenhle film budete v letadle pouštět, bude to mít hodně pikantní příchuť.

Sebevražedný oddíl: Jak se mu daří v pokladnách kin po celém světě?Je to film, který provází rozporné názory. Jedni mu nakládají, druzí jsou spokojení, polarita je přitom ještě výraznější než u Batman vs Superman, což osobně považuji za plus, protože je to známka toho, že ať je ten film jakýkoli, má svůj ,,ksicht". Jak se mu ale daří v kinech? Vydělá si na sebe?

úterý 23. srpna 2016

Narcos 2: Další trailer znovu přikládá pod kotel a rozjíždí hon na Pabla Escobara! Kdy nás čeká premiéra?

Tvůrci druhé série Narcos to budou mít těžké. První řadou nastavili laťku vysoko a odvyprávěli téměř celý příběh Pabla Escobara. Nedokážu si představit, že by to bylo ještě lepší, ale dokážu si představit, že to bude agresivnější a akčnější - poslední kapitola natažená na maximum tak, aby všichni, kdo se Escobarovi vydali v patách, dostali dost prostoru. A aby to všechno eskalovalo v podobě výbušného koktejlu, kde nikdo nebude mít nic zadarmo. Alespoň trailery se tak zatím tváří a ten nový není výjimkou.

Trailer: Legendární Batman se vrací v retro animáku Batman: Return of the Caped Crusaders

Televizní seriálová verze Batmana z let 1966-1968 měla celkem 120 dílů a vyrostly na ní minimálně dvě generace, které na ni dodnes nedají navzdory její naivitě - a nebo možná právě díky ní - dopustit. A teď se bude pokračovat - tak trochu.

úterý 16. srpna 2016

Recenze: Mělčiny – Stojí souboj Blake Lively v plavkách a obrovského žraloka za návštěvu kina?

Režisér Jaume Collet-Serra je pro mě symbolem režiséra, jehož filmy navnadí slibným rozjezdem, aby ve své druhé polovině nedokázaly kvalitu udržet a spadly do šedivého průměru. Nebo ještě hůř. Vždy se mohou pochlubit kvalitním řemeslným zpracováním, ale především po stránce děje zkrátka nejsou schopné splnit to, co svým divákům na začátku slibují.

čtvrtek 11. srpna 2016

Recenze: Sebevražedný oddíl - být zlý je občas dobré - a rozhodně zábavné

Američtí recenzenti Suicide Squad rozstříleli na cucky tak, že Batman se Supermanem (a hlavně Zackem Snyderem) si oddechli, že v tom nejsou sami. A jak to vidíme my?

Trailer: Prázdniny v Provence - Jakub Prachař, Vojta Kotek, Kryštof Hádek a pařba a hulení v Provence

Vladimír Michálek se rozhodl natočit čistokrevnou komedii Prázdniny v Provence, ve které jde ústřednímu triu okresních přeborníků (a členů hudební skupiny) v první řadě o zásun, pak o zásun, pak o chlast a hulení a pak zase o zásun. Nebo tak nějak. Zkrátka klasická realistická zápletka ze života s lehce stárnoucími idoly dívčích srdcí. A takhle to bude vypadat.

úterý 9. srpna 2016

Santa je pořád úchyl! A necenzurovaný trailer to dokazuje

Bad Santa 2 aneb Santa je pořád úchylje tady. Tohle by neměly děti vidět ani v upoutávkové podobě, jinak budou křičet FUCK i ze spaní.

Trailer: Arrival - Amy Adams zkoumá mimozemšťany ve sci-fi Dennise Villeneuva

Asistují Jeremy Renner, Forest Whitaker a Michael Stuhlbarg. Dočkáme se inteligentní podívané?

Trailer: Resident Evil: Poslední kapitola - nejrychleji stříhaný trailer poslední doby je tady!

Moc nemrkejte, jinak prošvihnete kupu záběrů. Paul W. S. Anderson zařadil smrtící rychlost a Guns´n ´Roses ho v tom ještě podporují.

Luke Cage: Plnohodnotný trailer plný řízné akce je tady!


Po nedávné ochutnávce přichází plnotučná porce. A je to samozřejmě nářez, při kterém Luke rozdává rány hlava nehlava.

Resident Evil: Poslední kapitola - mezinárodní trailer na finále zpackané série je tady

Paul W. S. Anderson už zmatlal kde co a jeho Tři mušketýři ho doufám budou pronásledovat i do smrti. Teď se rozhodl zatlouct poslední hřebík do rakve se sérií, kterou svého času celkem obstojně nastartoval.

čtvrtek 4. srpna 2016

Klíšťák: První obrázky ze seriálu

Amazon se rozhodl nezůstat v seriálové tvorbě pozadu a tak do toho buší, co to jde. Po loňském dost vydařeném seriálu Muž z vysokého zámku na motivy románu Philipa K. Dicka nám letos naservíruje svůj komiksový seriál. A hlavním hrdinou nebude nikdo jiný než The Tick aneb Klíšťák.