neděle 12. září 2010

Trosečník: Jaké bylo finále?

Když do pekla, tak na pořádném koni. A když  do průšvihu, tak s úsměvem!

Trosečník 9: Dívčí válka

Běda mužům, kterým vládnou ženy. Vyřazení Franka přišlo v minulém dílu jako blesk z čistého nebe, který trefil Rácu přímo mezi oči – a otevřel mu je. Ráca byl jediný člověk, který podle všeho nevěděl o tom, co se chystá a tak nebylo divu, že si  v zákoutí před kamerou symbolicky strčil ukazovák do krku, aby vyjádřil, co si o ostatních myslí. To bylo ale jediné, na co se v tomto dílu zmohl.

Trosečník: Jaký byl 12. díl?

Bylo to semifinále jak má být. Opravdu! Nebo ne?

Trosečník 10: Jaký byl?

Co se Primě podařilo a nepodařilo a čeho bylo víc? A kdo za to může?

Trosečník 10: Nečekaný návrat

Na co chodit kolem horké kaše, řekli si tvůrci Trosečníka a tak na nás hned na začátku vybalili to, co Prima naťukla už v upoutávkách. Bertovi v noci po vyřazení Martina došly síly a ráno oznámil, že končí. Místo něj se vrátil do hry už jednou vyřazený Martin. A když se objevil v táboře na ostrově, ostatní z toho neměli radost. I když správnější by bylo napsat ,,neměly“, protože se to týkalo ženské části kmene. Zatímco Ráca se s Martinem kamarádsky pozdravil, ženy zmlkly a nastalo trapné ticho, které jasně naznačilo, kam se budou vztahy všech zúčastněných ubírat.

Trosečník. René skončil

Na Perlových ostrovech znovu panovala idylka, kterou narušili jen čoklík, banánovník a Marek Vašut.

Trosečník: Večírek s Markem Vašutem

A ja jaj. Tady někdo něco nepochopil. A jsme to podle všeho my, tupí, hloupí diváci, kteří televizi nerozumí.

Trosečník: Jaký byl 10. díl

Jedenáctý díl přinesl pomalu už tradiční mix napínavé podívané a totální neschopnosti štábu.

Trosečník: Hádka

Jeden muž na pět žen. Ve hře jako je Trosečník noční můra pro každého chlapa, Ráca ale zkáze unikl.

Trosečník: Jaký byl 9. díl?

Změna na vedoucím postu se podle všeho promítla i do Trosečníka.

Jak se točil Trosečník

Nejzajímavější díl z celého Trosečníka nebo nepatřičná tečka? Včerejší díl byl tak trochu obojí.

Kde se Trosečník natáčel?

Aby mohla vzniknout česká verze jedné z nejúspěšnějších světových reality show, musel štáb odletět doslova až na kraj světa.

Trosečník: Jaký byl 7. díl?

Trosečník se vrátil zpátky na obrazovky. Co se Primě podařilo a co ne?

Trosečník 7: Sloučení

Zapomeňte na Kraby a Ještěrky. Co bylo, bylo, od teď jsou všichni jeden kmen. Nebo ne?

Trosečník 6: Pomsta

Kmeny už druhý den setrvávají na vyměněných ostrovech a situace se nezměnila. Červení se ráno probudili doštípaní od písečných blech a jiné havěti, zatímco modří si na jejich pláži užívali. Bylo na nich vidět, že by neměnili, zatímco Ještěrkám se vyloženě stýskalo a nic na tom nezměnil ani fakt, že ostrov modrých oplývá přehršlí žabích pečínek, mangem a kokosáky. "Co tady ty blechy dělají, když tu nejsou lidi?", ptal se Martin. "Čekají na Trosečníky,“ zahlásil Frank. Sranda to ale nebyla. Všem se udělaly po štípancích boláky, Hance natekl obličej a ostatním zase ruce nebo nohy. Takže když jim Marek prostřednictvím dopisu oznámil, že po souboji o odměnu se vrátí do svého původního tábora, viditelně se jim ulevilo.

Trosečník 5: Stěhování

Vztahy se začínají přiostřovat, pravidelný déšť a další a další útoky  hmyzu začínají dělat své. Obzvlášť u červených je patrné, že nejsou kmenem, kde se táhne úplně za jeden provaz. Ukázalo se to hned ráno po kmenové radě, kdy si Ráca stěžoval, že vypadla Bára. Měl při tom dobrý postřeh, že Bára možná nebyla moc platná ve fyzicky zaměřených soubojích, ale až dojde na ty, u kterých se musí zapojit mozek (dojde na ně?), mohla by se jim hodit. ,,Nedostala šanci ukázat, co v ní je. A já si myslím, že se nám to vrátí,“ řekl nakonec. Ostatní to ovšem viděli jinak. Hedvika dokonce Báru přímo označila za individualistu, který měl speciální požadavky při vaření a stravování.  Tak jako tak, Bára v tu chvíli byla minulostí a na severní i jižní kmen čekal souboj o odměnu.

Trosečník: Jaký byl 4. díl?

Vyřazení Andrey Krabům rozhodně náladu nezvedlo a jak jsme se zpětně dověděli, chybělo málo a místo Andrey šel domů Norbert, který už má pobytu na ostrově dost. Norbert ale nakonec zabojoval, aby zůstal, a tak domů putovala Andrea.Všechno jsme se bohužel dověděli zprostředkovaně a navíc v okamžiku, kdy to už bylo naprosto šumák. Proč to nebylo v minulém dílu?

Trosečník 3: Vzpoura Krabů

Co přinesl třetí díl? Modří bojovali jako lvi, nakonec ale znovu skončili na kmenové radě.

Trosečník: Umění boje 6

Souboj kmenů končí, v příštím díle nás čeká sloučení. Kdo bude mít jakou pozici?

Trosečník: Jaký byl 6. díl

Jaký byl šestý díl Trosečníka? Jiný než ty předcházející a to je to, co nechápu.

Trosečník: Umění boje 5.

Modří sice putovali na kmenovou radu, hodně jsme se ale dověděli o červených.

Trosečník: Jaký byl 5. díl?

Pátý díl přinesl řadu událostí a tak se podle prvních ohlasů řadě lidí líbil, když se na něj ale podíváme podrobněji, zjistíme, že Prima na tom nemá žádnou zásluhu a že naopak odvedla znovu lajdáckou práci na všech frontách. Místy Trosečník skoro vypadá jako učebnice toho, jak reality show nedělat.

Trosečník: umění boje 4.

Vzhledem k tomu, že mě v týdnu sklátila nemoc a do toho se připletlo ještě pár dalších komplikací, přichází rekapitulace vztahů v Trosečníkovi tentokrát doslova na poslední chvíli. To ale nic nemění na tom, že malá inventura nemusí být na škodu.

Trosečník: Jaký byl třetí díl?

Nevím, co se to na Primě děje, ale mám silné podezření, že štáb, který Trosečníka vyrábí je zoufalý a neví kudy kam. Třetí díl byl sice asi ze všech odvysílaných dílů nejlepší, bavíme se tu ale asi o takovém rozdílu, jako kdyby vám někdo oznámil, že místo obou očí vám vypíchne jen jedno - a k tomu vám fikne nohu. Dobře...to s tou nohou je navíc, jinak mi ale nezbývá než konstatovat, že pokud by se Trosečník i dál lepšil dosavadním tempem, mohlo by finále druhé řady vypadat docela slušně.

Trosečník: Umění boje 2

Stejně jako před týdnem, i dnes si dáme dohromady střípky toho, co se skutečně stalo.

Trosečník: Jaký byl 2. díl?

Na druhý díl Trosečníka jsem čekal snad s ještě větším napětím než na první. Podaří se Primě aspoň něco zlepšit? Nebo si pojede spokojeně dál po svém? Až do souboje o odměnu všechno vypadalo nadějně.

Trosečník 1: vlažná podívaná

Trosečníci se vylodili, první z nich vypadl a hra začala. Jaký byl úvodní díl Trosečníka? Tady je rekapitulace.

Trosečníci jsou zpátky

Natáčení skončilo, teď se bude stříhat, uvedla Michaela Broscheová z Primy. Co to znamená?